O firmie

IT CONSULTING Adam Gogola
NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA IT
DLA TWOJEGO BIZNESU

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie powstawania, funkcjonowania firmy. Od projektu sieci IT poprzez integrację i wdrożenia wszelkich systemów, aplikacji i urządzeń aż po szkolenia, bieżącą obsługę, serwis.

 

IT CONSULTING Adam Gogola na rynku funkcjonuje od roku 2011.

Jest to prężnie rozwijająca się firma, która sukcesywnie z roku na rok zwiększa skalę oraz zakres oferowanych przez siebie usług.

 

Właściciel Adam Gogola stworzył i buduje ją w oparciu o ideę połączenia nowoczesnych systemów informatycznych z kompleksowością obsługi czyli merytorycznego, indywidualnego podejścia do każdego z klientów i ich firm.

 

IT CONSULTING Adam Gogola wyróżnia profesjonalizm, doświadczenie, szeroka gama oferowanych urządzeń, rozwiązań IT, wysokie standardy bezpieczeństwa w zakresie infrastruktury. Specjalizuje się w obsłudze IT, małych, średnich i duża firm.

 

Wśród klientów IT CONSULTING Adam Gogola można wyróżnić jeden z największych polskich składów budowlanych w Polsce, gdzie cała rozległa infrastruktura tworzona była od podstaw. Poziom jej skomplikowania, rozbudowywanie w kolejnych latach, jak również wielopłaszczyznowość w zakresie rozwiązań IT pozwala na podejmowanie wyzwań nawet przy najbardziej skomplikowanych inwestycjach IT.

 

Klientami IT CONSULTING Adam Gogola są również firmy z branż handlowej – sieć hurtowni, sklepów spożywczych, sklepów odzieżowych, sklepów alkoholowych, jak i z branży restauracyjnej oraz stacji benzynowych.

 

 

„Odpowiednie wsparcie IT to zadowolenie pracowników ze sprawnego funkcjonowania systemów a to przekłada się na zadowolenie klientów.

                                     Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą”

                                                                         Adam Gogola