Komputery POS, Monitory dotykowe

Oferujemy System POS (point of sales) czyli sprzęt komputerowy i oprogramowanie do obsługi sprzedaży. Terminale POS z ekranami dotykowymi usprawniają i przyśpieszają obsługę klienta w każdym punkcie sprzedaży.

Posiadamy w ofercie systemy POS zintegrowane oraz modułowe. Systemy zintegrowane upraszczaja stanowisko sprzedaży, natomiast systemy modułowe oferuja, łatwy sposób na rozbudowę lub ewentualna modyfikacje stanowiska.

 

 

TERMINAL ELO 15E2

Uniwersalny terminal komputerowy z panoramicznym wyświetlaczem oferujący odporną konstrukcję, funkcjonalność i estetykę.
Rozwiązania tego typu stosuje się wszędzie tam gdzie wystarcza podstawowa konfiguracja sprzętowa.
Urządzenia z serii E cieszą się dużą popularnością tam gdzie najważniejsza jest żywotność oraz atrakcyjna cena.

Typowe zastosowania: stanowiska kasjerskie (POS), rozwiązania samoobsługowe (self-service), Punkty informacyjny (POI)

Terminal może być wyposażony w ekran dotykowym 15,6" w technologii iTouch lub AccuTouch.
Posiada jednostkę centralną wyposażoną w procesor Intel J1900 (4 rdzenie), 4GB RAM oraz dysk SSD 120GB.

 

 

MONITOR DOTYKOWY ELO 1517L

Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz 15" o klasycznych proporcjach obrazu (4:3). Model 1517 dostosowany jest do pracy ciągłej w trudnych warunkach środowiskowych.
Podświetlenie panelu LCD diodami LED wydatnie zmniejsza pobór energii, zasilacz jest wbudowany, oraz dodano interfejs szeregowy sygnału ekranu dotykowego.
Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Konstrukcja ekranu zero-bezel sprawia, że front monitora wygląda jak tablet.

Typowe zastosowania: monitor 1517 doskonale sprawdza się w systemach sprzedaży (POS), rozwiązaniach samoobsługowych (self-service) i przestrzeni publicznej.

 

Monitory mogą być wyposażone w ekran dotykowy typu: iTouch (SAW zero-bezel, odporny na zużycie) lub AccuTouch (również w wersji zero-bezel, odporny na zabrudzenia).